هشتمین جلسه هیئت اندیشه‌ورز فرهنگی اجتماعی استان قم در سال 98 برگزار شد.

  • سه شنبه, 14 آبان 1398 10:53
  • بازدید 966 بار

تدوین نظام مسائل استان قم در  این جلسه هیئت اندیشه ورز برای سومین بار مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه که به همت مرکز پژوهشی مبنا برگزار می‌شود مدیرعامل این مرکز به توضیح دستور جلسه و گزارشی از روند تدوین نظام مسائل استان قم پرداخت .
همچنین دبیر علمی هیئت اندیشه‌ورز در مورد چگونگی اولویت بندی مسائل توسط نخبگان توضیحاتی را ارائه کرد و حاضرین در جلسه به ارائه نظرات خود در مورد اولویت‌بندی‌ها پرداختند.
در این جلسه مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، معاون پزشکی قانونی ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم، رئیس مرکز تحقیقات ناجا، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری، نماینده صداوسیمای مرکز قم، رئیس جهاد دانشگاهی، نماینده پژوهشکده آسیب‌های اجتماعی، اساتید دانشگاه و کارشناسان مرکز پژوهشی مبنا حضور داشتند و نظرات خود در مورد تدوین نظام مسائل استان قم را بیان کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نگارخانه

نظر دادن

پیام هفته

گفتار نرم و خوب با مردم
قرآن : ... قُولُوا لِلنَّاسِ حُسْناً ...  (سوره بقره، آیه 83)ترجمه: با مردم خوب و نرم سخن بگویید(هرکس که می خواهد باشد).حدیث: قَالَ النَّبِيَّ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَّ : یا معاذ، اوصیک ... و لین الکلام ... (نزهه الناظر و تنبیه الخاطر، ص 30)ترجمه: رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) از سفارش هایی که معاذ بن جبل کرد وقتی او را به عنوان حاکم به یمن می فرستاد: به تو سفارش می کنم که با مردم، نرم و با مدارا سخن بگویی.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید