ششمین جلسه هیئت اندیشه‌ورز فرهنگی و اجتماعی استان قم در سال 98 برگزار شد.

  • سه شنبه, 12 شهریور 1398 02:12
  • بازدید 1227 بار

در این جلسه که یک شنبه شب در محل استانداری قم به همت مؤسسه صراط مبین برگزار شد، سند راهبردی کاهش و کنترل خشونت در استان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه مدیر موسسه صراط مبین اظهار داشت: بعد از اتمام جلسات هیئت اندیشه‌ورز استان در خصوص موضوع خشونت که به علل و عوامل بروز خشونت در استان و نیز راهکارهای کنترل و کاهش آن پرداخته شد. مطالب مطرح شده در جلسات توسط دبیر علمی هیات اندیشه‌ورز جمع بندی و دسته بندی شد و  با اضافه کردن مبانی نظری و و بخش راهبرپردازی در قالب سند کاهش و کنترل خشونت تدوین شد که پیش نویس سند جهت مطالعه و اظهار نظر خدمت اساتید ارسال شد. در این جلسه نظرات اساتید در مورد نقاط قوت و ضعف سند مطرح می شود تا در صورت لزوم توسط دبیر علمی اصالحات مدنظر اساتید در سند اعمال شود.
در ادامه اساتید و صاحب نظران نظرات خود در خصوص پیش نویس سند راهبردی کاهش و کنترل خشونت در استان قم را ارائه کردند.
در این جلسه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، رییس سازمان بهزیستی، اساتید حوزه و  دانشگاه، نماینده جهاد دانشگاهی، معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و کارشناسان مؤسسه صراط مبین حضور داشتند و نظرات خود در مورد پیش نویس سند را بیان کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نگارخانه

نظر دادن

پیام هفته

گفتار نرم و خوب با مردم
قرآن : ... قُولُوا لِلنَّاسِ حُسْناً ...  (سوره بقره، آیه 83)ترجمه: با مردم خوب و نرم سخن بگویید(هرکس که می خواهد باشد).حدیث: قَالَ النَّبِيَّ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَّ : یا معاذ، اوصیک ... و لین الکلام ... (نزهه الناظر و تنبیه الخاطر، ص 30)ترجمه: رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) از سفارش هایی که معاذ بن جبل کرد وقتی او را به عنوان حاکم به یمن می فرستاد: به تو سفارش می کنم که با مردم، نرم و با مدارا سخن بگویی.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید